Bestuur

Bestuur

Voorzitter Wim van Diepen voorzitter@svmvoetbal.nl 06-51109655
Penningmeester Dirk  Jager penningmeester@svmvoetbal.nl 06-51584130
Secretariaat Lian Bolsius secretariaat@svmvoetbal.nl  -
Wedstrijdzaken Ron de Boer wedstrijdzaken@svmvoetbal.nl 06-13324423
Technische zaken Rudi van Regenmortel technischecommissie@svmvoetbal.nl 06-30230814
Voorzitter jeugdcommissie  Jelmar Halma  jeugdvoorzitter@svmvoetbal.nl  06-53874520
Facilitairen zaken Richard de Boer facilitair@svmvoetbal.nl 06-57969376
Ledenadministratie Anneke Holster ledenadministratie@svmvoetbal.nl

06-17984720

Webredactie Anneke Holster webredactie@svmvoetbal.nl

-

 
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!