Bestuur

Bestuur

Voorzitter Wim van Diepen voorzitter@svmvoetbal.nl 06-51109655
Penningmeester Dirk  Jager penningmeester@svmvoetbal.nl 06-51584130
Secretariaat Lian Bolsius secretariaat@svmvoetbal.nl  -
Wedstrijdzaken Ron de Boer wedstrijdzaken@svmvoetbal.nl 06-13324423
Technische zaken Rudi van Regenmortel technischecommissie@svmvoetbal.nl 06-30230814
Voorzitter jeugdcommissie  Annemieke Wagenaar  jeugdvoorzitter@svmvoetbal.nl  06-15884414
Facilitairen zaken Wim Wolters facilitair@svmvoetbal.nl 06-51789467
Ledenadministratie Anneke Holster ledenadministratie@svmvoetbal.nl

06-17984720

Webredactie Anneke Holster webredactie@svmvoetbal.nl

-

 
What do you want to do ?
New mail
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!